Dönem Projesi Teslim İşlemleri

DÖNEM PROJESİ TESLİM İŞLEMLERİ

(MEZUNİYET)

Dönem Projesini tamamlayıp danışmanından projenin tamamlandığına dair onay alan ve teslim etmek isteyen öğrencilerimizin;

1-Öğrencilerimizin bitmiş dönem projelerinin intihal değerlendirmesi için tamamlanmış dönem projelerinin proje metninin intihal taraması için danışmanlarıyla irtibat kurmaları gerekmektedir.

2-İntihal taraması dönem projesi danışmanı tarafından yapılacak olup Öğrencilerimizin dönem projesi teslim başvurusunda bulunabilmesi için çıkan intihal oranının Enstitü Yönetim Kurulu Kararıyla belirlenmiş oran olan %20'yi geçmiyor olması gerekmektedir

3-%20 ve altında bir intihal oranı olması durumunda öğrencinin dönem projesi danışmanının proje teslim formunu ve proje kabul ve mezuniyet formunu doldurması ve ekine de intihal sonucunun yer aldığı sayfanın çıktısını ekleyerek gerekli imzaların tamamlatılmak üzere formları öğrenciye teslim etmesi gerekmektedir.

4-Sonrasında öğrenci dönem projesini Ana Bilim Dalı Başkanlığının görevlendirdiği akademik personele Enstitümüz tez yazım klavuzuna göre incelettirir proje uygun olması halinde proje kabul ve mezuniyet formunu dönem projesi danışmanı, ABD Başkanlığı görevli akademik personel ve ABD Başkanına imzalattırır.

5-İntihal ve Şekil onayını alan öğrenci dönem projesini 3 adet bastırır. Ardından Enstitümüz öğrenci işleri biriminden türkçe ve ingilizce transkript alır ve durumunu kontrol ettirererek projesini teslim etmesine engel olmadığına dair proje kabul ve mezuniyet formunu imzalattırır.

6-Son olarak öğrenci Proje Kabul ve Mezuniyet formunda yer alan Enstitü idari ve akademik personel imzalarını tamamlatarak 3 nüsha basılı dönem projesi ve 2 adet CD, dönem projesi teslim formu ve intihal çıktısı, proje kabul ve mezuniyet formu, türkçe ve ingilizce transkript belgelerinde eksik olmayacak şekilde Enstitü genel evrak birimine teslim eder.

-Tezsiz Yüksek Lisans Proje Kabul ve Mezuniyet Formu (İndirmek için tıklayınız.),

-Tezsiz Yüksek Lisans Proje Teslim Formu (İndirmek için tıklayınız.)

-Transkript (Türkçe ve İngilizce olarak Enstitü Öğrenci İşlerinden temin edilecektir.).

-2 adet CD.

CD'lerin üzerine aşağıdaki bilgileri içeren etiketler yapıştırılmalıdır.

1.      T.C. KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ ibaresi

2.      Tezsiz Yüksek lisans tezleri için; Tezsiz Yüksek Lisans Dönem Projesi ibaresi.

3.      Dönem Projesinin adı

4.      Yazar adı

CD'ler mutlaka darbeye dayanıklı plastik CD kutusuna konularak teslim edilmelidir.

(İLİŞİK KESME İŞLEMİ DİPLOMA TESLİMİNDE YAPILACAKTIR.)

Son Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, Pazartesi